-


Zuno půjčka online

14.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Plánujete si vzít půjčku a přemýšlíte o vhodném produktu, který by naplnil vaše představy? Chcete si půjčku vzít u bankovní instituce a potřebujete, aby byla jednoduše dostupná a skýtala také mnoho výhod? Pokud odpovídáte kladně, pak se podívejte na Zuno půjčku.

Zuno

Typickým představitelem internetové banky je Zuno. Pod pojmem internetová banka si představte takovou instituci, která nemá žádné kamenné pobočky. Díky tomu se dá vyřídit všechno poměrně jednoduše a s využitím moderních technologií. 

Internetové bankovnictví Zuno je intuitivní a snadno ovladatelné. Určitě se nemusíte obávat, že se ztratíte. Brzy navíc začnete šetřit čas a hodit se budou i další výhody. Zuno není zatím na našem trhu dlouhou dobu, ale není nutné se o její serióznost obávat. Za Zunem totiž stojí Raiffeisen Bank International.

Kladné stránky Zuno banky

K těm nejmarkantnějším výhodám Zuna se řadí:

snadný přístup: Použití internetového bankovnictví je skutečně snadné a banka se snaží o časovou úsporu.

otevřenost: Vlastní podmínky a informace banka klientům předává transparentně, takže budete mít jasno o všem, co s jednotlivými produkty souvisí.

internet: Není nutné znát žádné otevírací doby na pobočce, protože Zuno nabízí dostupnost 24 hodin - 7 dní v týdnu.

přívětivé ceny: Zuno nemá potřebu stanovovat vysoké bankovní poplatky. Veškeré základní služby jsou zadarmo a ostatní ceny také nešplhají do závratných výšin.

bezpečí: To, že veškeré operace se Zuno bankou probíhají přes internet, může mít i svá úskalí, a proto se společnost snaží o co nejvíce zabezpečený přístup, takže klientské finance jsou v naprostém bezpečí. Peníze navíc chrání rakouský zákon na ochranu vkladů.

Obecně k půjčkám od Zuno

Pokud se rozhodnete zapůjčit si peníze od banky Zuno, lze si vybrat ze tří různých produktů:

Zuno půjčka do 50 000 Kč: Tato půjčka bývá poskytnuta celkem svižně, protože pouze vyplníte internetovou žádost a okamžitě zjistíte, zda dostanete peníze. Nejnižší částka, jakou si u Zuno můžete zapůjčit, je 7 500 Kč. Půjčit si lze na jakékoliv výdaje. Nemusíte platit žádné zbytečné poplatky navíc a také si sami vyberete datum splátek. Jednou v roce si dokonce lze vybrat splátkové prázdniny, což v konečném důsledku znamená, že jeden měsíc nemusíte splácet půjčku. Pro schválení půjčky musíte vlastnit účtu u Zuno, být způsobilý k právním jednání, alespoň 21 let u osob samostatně výdělečně činných, či osmnáct letu u běžných zaměstnanců. Také musíte mít čistý příjem, nezpožděné splácení u další bankovní instituce a žádné dluhy u Zuna.

Zuno půjčka nad 50 000 Kč: Další možností je, že potřebujete více než padesát tisíc korun a v takový okamžik přemýšlejte o tomto produktu, kdy si zapůjčit lze až půl milionu korun. Produkt má totožné podmínky jako výše zmíněná půjčka do 50 000 Kč. Pouze v tomto případě se o něco náročněji prozkoumává bonita klienta.

Rezerva: Jedná se o povolené přečerpání, což tedy přeneseně znamená, že můžete čerpat do mínusu. Rezervou se dá platit, ale také ji použít v hotovosti. V případě rezervy zaplatíte úrok jen z cifry, jakou reálně použijete. Rezerva je v hodnotě mezi 7 500 Kč - 100 000 Kč.

Ostatní finanční produkty od Zuno

Zuno banka nenabízí jenom půjčky, ale také si můžete pořídit jiné produkty:

běžný účet: Při potřebě běžného účtu lze volit ze dvou nabízených možností - Účet a Účet Plus. Účet nabízí klasické věci, jako obyčejný bankovní účet. Hodí se pro ty, kdo chtějí Zuno využívat pouze pro spoření nebo na vytvoření termínovaných vkladů. Pokud využijete více služeb, pak se vyplatí Účet Plus. U obou zmíněných účtu platí, že základní služby jsou zadarmo. Naprosto nenásilně se dá přejít z jednoho typu účtu na druhý.

termínovaný vklad: U termínovaného vkladu je otevření, vedení a zrušení naprosto zdarma. Není nutný žádný minimální vklad a peníze se dají na termínovaný vklad vložit po dobu 1, 3 či 6 měsíců nebo 1, 2 a 3 let. Celkem lze vlastnit padesát vkladů ve čtyřech různých měnách - euru, libře, dolaru a koruně.

spořicí účet: I v případě spořicího účtu se dá volit ze dvou produktů - Spoření a Spoření Plus. V obou možnostech je zřízení, vedení a zrušení účtu zdarma. Opět není určený žádný nejnižší vklad ani zůstatek a peníze máte naprosto libovolně k dispozici. Spořit lze v korunách, dolarech, eurech a librách. Úroky se u Spoření připisují za každý den a u Spoření Plus za měsíc. Spoření Plus nabízí o něco vyšší úrok, jenž je omezen do maximální výšky tří set tisíc korun.

pojištění: U Zuna si můžete nechat pojistit platební kartu k účtu nebo kreditní kartu. S pojištěním se každý cítí bezpečněji proti odcizení či zneužití karty. Také se dá pojisti proti ukradení peněz v hotovosti, jež klient vybere z bankomatu, nebo proti ztrátě a krádeži osobních dokumentů.

kreditní karta: Kreditka od společnosti Zuno slouží k nakupování. Za peníze z ní si pořídíte mnoho věcí, které reálně zaplatíte až později. Karty se hodí pro placení v obchodech s elektronickým terminálem, imprinterem, či k vybírání hotovosti z bankomatů a na pobočkách bank. V dnešní době už je samozřejmostí bezkontaktnost karet.

sloučení půjček: S pomocí Zuna se dají krásně konsolidovat půjčky. Kromě lepšího přehledu tím dostanete i jiné výhody a nechybí ani úspora peněz, prodloužení doby splatnosti a také snížení měsíčních splátek.

Založení účtu

Pokud plánujete získat jakýkoliv produkt od společnosti Zuno, budete nejprve muset mít běžný účet, to je totiž základní podmínkou. To není nikterak náročné a ani nepotřebujete nikam chodit, abyste si účet založili. Stačí totiž vyplnit rychlou žádost přes internet, k čemuž poslouží základní údaje, doklad totožnosti, platná e-mailová adresa a číslo mobilního telefonu. Pak již jen očekávejte hovor od kurýra, jenž přinese smlouvu k podpisu. Poté stačí aktivovat nový bankovní účet a začít využívat služeb společnosti Zuno.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama