-


Zaměstnavatel neposlal mzdu? Pomůže vám půjčka do výplaty

19.02. 2015 • Půjčky a hypotéky

(nadpis)Také jste se dostali do situace, kdy vám zaměstnavatel neposlal vaši mzdu? Potom pravděpodobně nemáte na svém účtu, ale ani ve vaší peněžence peníze, ze kterých byste zaplatili jídlo, popřípadě také výdaje. V tomto směru však existuje řešení. Přečtěte si o tom, jak vám tato půjčka pomůže v nepříznivém životní situaci.Ne vždy si musíte říkat svým známým a rodinám, jelikož je mnohem lepší volbou půjčka do výplaty. Tento úvěrový produkt totiž vznikl právě ve chvíli, kdy se lidé dostali do finančních problémů a následně je potřebovali řešit. A jelikož byl vždy spjatý jednoduchostí, znamenalo to jediné, a to opravdu velkou oblibu na poli půjček.

Čím je půjčka do výplaty charakteristická?

V první řadě to jsou částky, o které si můžeme jako žadatelé říci. Pokud v tomto směru půjdeme do detailu, máme možnost požádat si třeba o sumy v řádech několika stovek korun, ale stejně tak i v řádech tisíců. Jsou také společnosti, které překračují i desetitisícovou hranici, nebo se blíží hodnotě 20 000 korun českých. I to půjčka do výplaty může nabídnout.Druhou důležitou charakteristikou je určitě to, že se tento typ půjčky pravidelně nesplácí. To znamená, že získané peníze se musí vrátit jednorázově, do data splatnosti. To bývá v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní, ale opět platí, že jsou i výjimky, u kterých se lze dostat na lhůtu 45 dní.

Jednoduché podmínky a rychlé vyřízení

Dalšími důvody, proč je půjčka tak oblíbená, jsou i podmínky. Pokud vám je nad 18 let, máte tuzemské státní občanství a vlastní účet, je velmi vysoká šance, že peníze dostanete. Nejenom, že není při schvalování nahlíženo do registrů, ale zároveň není třeba dokládat ani váš příjem, nebo informace o zaměstnavateli či podnikatelské aktivitě.Díky tomu všemu není problémem dostat se na skutečně unikátní dobu schválení. Zapomeňte na dny a hodiny, jelikož jsou poskytovatelé, kteří to zvládnou za pár minut. Příkladem je společnost Ferratum, která uvádí, že: „Na Váš mobilní telefon přijde SMS o schválení, nebo zamítnutí půjčky. Díky servisu 24/7 (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) pak SMS obdržíte do 10 minut.

U koho si požádat a jak je to výhodné?

Základní charakteristiku půjčky tedy známe a tak je vhodné dodat i informace o tom, u koho si požádat. V tomto směru je třeba zmínit několik známých a prověřených společností, jako:S výhodností to však tak růžové není, jelikož úroky jsou poměrně vysoké. Pokud bychom však přece jenom měli shrnout výhodnost a doporučit, potom volte takového poskytovatele, který nabídne první půjčku zdarma. To znamená, že se tento typ půjčky rázem zařadí mezi ten nejvýhodnější produkt na tuzemském bankovním i nebankovním trhu. V takovém případě je opravdu dobrou volbou, pokud skutečně potřebujeme vyřešit naše finanční problémy nejenom rychle, ale také jednoduše.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama