-


Výhodné online půjčky na internetu

27.04. 2017 • Půjčky a hypotéky

Internet je všudypřítomným nástrojem, s pomocí něhož jsme schopni získat spoustu věcí. Není to však jenom nákup nového oblečení nebo objednávka servisu pro automobil. Jeho využitelnost se týká také finančního segmentu. Typickým příkladem jsou online půjčky, které doslova zatracují klasické typy úvěrů, kvůli nimž musíte často navštěvovat pobočku banky.

V dnešní době navíc nejde o žádnou nebezpečnou oblast, v níž na vás čekají nepoctiví poskytovatelé a pofidérní firmy. Tyto skupiny ostatně počistil nedávno novelizovaný zákon o spotřebitelských úvěrech, takže nyní se můžete těšit pouze na bezpečné online půjčky.

Online půjčky v hotovosti i na účet

Mnohé žadatele o tento typ úvěru těší především vysoká variabilita a možnost širokého výběru. Tato výhoda vás bude mimochodem provázet od samotného počátku vaší žádosti. Sami si v podstatě určíte, kolik budete měsíčně splácet, čímž si do jisté míry garantujete, že se nedostanete do dluhové pasti.

Nebankovní online půjčky jsou navíc vypláceny dvěma odlišnými způsoby.

·  Online půjčka v hotovosti – vyplácena je obchodním zástupcem u vás doma, popřípadě na pobočce společnosti

·  Online půjčka na účet – bezhotovostní úhrada na bankovní účet klienta, v jejíž prospěch hovoří hlavně rychlost převodu

Online půjčky spojené s řadou významných bonusů

Lidé jsou dnes zvyklí na to, že jim prodejci nejrůznějšího sortimentu nabízí řadu věcí bezplatně. A to se týká samozřejmě i finančního trhu. Typickým příkladem jsou online půjčky zdarma, respektive ty první určené pro nové klienty. Omezené peněžní sumy s krátkou dobou splatnosti, u nichž neplatíte žádný úrok navíc. To lze považovat za velice zdařilou zkoušku, jak okusit nebankovní segment.

V rámci dalších bonusů lze jmenovat také věrnostní programy. Prověřené online půjčky nabízí kupříkladu slevu na úrokové sazbě. S každou následující online žádostí můžete ponížit své náklady na splácení. A v tomto směru by šlo určitě pokračovat.

Jaké jsou podmínky online půjčky?

Chcete-li se domoci výhod uvedeného úvěrového řešení, pak jistě sázejte na internetové formuláře, které stačí jen vyplnit, a o nic dalšího se nemusíte starat. Aby vám v cestě za požadovanou finanční sumou nestála žádná překážka, připravte se na splnění základních podmínek. Ty jsou u většiny poskytovatelů obdobné.

·  Plnoletost

·  Trvalý pobyt v České republice

·  Pravidelný příjem

Ano, dnes stačí opravdu jen tak málo, abyste obdržely online půjčky před výplatou a mohli s nimi nakládat dle vlastního uvážení. Podlehněte novodobého typu úvěrování.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama