-


Víkendová půjčka do 10 minut

05.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Do nepříjemné finanční situace se může dostat úplně každý člověk, i když si to ani nemyslí. Někdo potřebuje peníze půjčit na delší dobu, jinému stačí pouze rychlá půjčka, během které bude mít peníze okamžitě. Problém může nastat tehdy, když je víkend a vy byste si chtěli narychlo půjčit nějaké peníze. Myslíte si, že je to nemožné? Omyl. I o víkendu je možné si zažádat o půjčku. Klasickou cestou přes bankovní instituce to asi nepůjde, ale prostřednictvím nebankovních společností, kterých je v současné době stále více, to jde.

Půjčka do deseti minut?

Nebankovní společnosti zavádí stále často právě tyto víkendové půjčky, díky nimž můžete mít peníze do deseti minut. Jistě ji využije poměrně velké procento klientů. Představte si reálnou situaci. O víkendu zjistíte, že musíte ještě nakoupit potraviny a z výplaty Vám kužel nic moc nezůstalo. Nebo třeba narazíte na internetu na suprové boty, na které momentálně nemáte, a nabídka je platná pouze ten víkend. Co teď? No tak si prostě můžete půjčit. Nebankovní společnosti jsou poměrně vstřícné a snaží se vyhovět hlavně svým klientům. Výhodou této půjčky je její rychlost. Peníze máte opravdu prakticky okamžitě. Všechny nebankovní společnosti tuto možnost ale neposkytují. Proto je dobré se dopředu informovat, která ano a za jakých podmínek. Po schválení půjčky máte peníze na svém účtu opravdu za neuvěřitelných deset minut. Jsou to krátkodobé půjčky, což znamená, že si půjčujete peníze s velmi krátkou dobou splatnosti. Tato doba se pohybuje v rozmezí od pěti dnů až jednoho měsíce. Společnosti nemají žádnou pracovní dobu, takže si o půjčku můžete zažádat v kteroukoliv denní i noční hodinu. Ale i přes to musíte splnit určité podmínky, které si společnosti stanoví.

Podmínky pro víkendové půjčky

Půjčka je poskytnuta pouze osobě starší 18 let, která je občanem České republiky. Potřebujete pouze e-mailovou adresu, telefonní číslo a bankovní účet. Každá společnost může mít své interní podmínky, jako například registrační poplatek, který se platí předem. Tento poplatek je vyžadován kvůli ověření identity žadatele.

Jak získat a vyřídit víkendovou půjčku

Už jsme si přiblížili, co je tato půjčka zač, ale nyní si musíme říct, jak celý proces získání půjčky probíhá. Je to poměrně jednoduchý proces, který netrvá nijak dlouho. Žádost zvládne podat opravdu každý. Žadateli postačí poslat SMS, prostřednictvím ní se zaregistrujete na internetových stránkách společnosti. Ta ihned na to potvrdí, zda jste vhodný či nevhodný žadatel a zda půjčku poskytne. Půjčky jsou velmi výhodné pro případ, že se udá něco nečekaného, jako třeba přestane fungovat domácí spotřebič nebo elektronika. Nejznámějším poskytovatelem víkendové půjčky  je společnost Ferratum, která je spolehlivá a získává si stále více klientů nejen u nás, ale prakticky po celé Evropě. Ihned po odeslání SMS začíná společnost řešit žádost o půjčku. Nezáleží, zda je všední den nebo víkend.

O půjčku může zažádat prakticky každý a téměř vše je vyhověno. Ovšem jsou i nějaké výjimky, kdy půjčka není udělena, ale jedná se o opravdu výjimečné případy. Kladné vyřízení můžeme proto brát jen jako formalitu. Nebankovní společnosti nepůjčují nijak závratné částky, a proto ani podmínky pro jejich získání nejsou tak přísná, jako v bance. Splatnost půjčky je poměrně krátká doba. Pokud se klient projeví jako spolehlivý, spokojenost bude na obou stranách. Žadatel by si ale měl uvědomit, že i půjčené peníze musí vrátit. Proto by si měl žádost dobře rozmyslet a propočítat, zda je schopen půjčku v následujících několika dnech splatit. Víkendové půjčky do deseti minut jsou módní záležitostí, které se poměrně rychle šíří. Zavádí je nejedna firma do své nabídky a tím rozšiřují možnosti pro své klienty. Kromě Ferratum nabízí víkendové půjčky i Elephant Oechestra.

I v této společnosti postačí pouze zaslat žádost a peníze budou na Váš účet převeden během několika málo minut. Noví zákazníci si mohou půjčit pouze nižší částky. U stávajících klientů jsou podmínky malinko jiné. Společnost jim poskytne i vyšší částky.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama