-


Tesco půjčka

26.02. 2015 • Půjčky a hypotéky

Slyšeli jste už někdy pochvalná slova na téma Tesco půjčka? Není divu, nízký úrok, jenž tuto půjčku zdobí, je v moderním světě skutečnou raritou. A navíc, copak je to běžné, abyste si při nákupu v supermarketu mohli ještě v klidu a pohodě sjednat půjčku? Vždyť to ušetří tolik času a energie stráveného návštěvou pobočky nějaké banky nebo firmy, která se etabluje na úvěrovém trhu.

Půjčit si třicet nebo padesát tisíc teď už není problém. Pokud potřebujete hotovost, zajděte do svého oblíbeného supermarketu Tesco a vše může být otázkou několika málo minut. Minimum dokladů, žádná potvrzení, ručitel nebo zastavovaný (nemovitý) majetek. Vše v klidu a pohodě, tak jako snad nikde jinde.

Můžete si půjčit až 150 tisíc korun, a to opravdu a regulérně – zcela bez jakýchkoliv poplatků navíc, platíte totiž jen předem dohodnutý úrok a máte čas si vše důkladně promyslet, takže je vše v naprostém pořádku. Splatnost až 84 měsíců zaručuje jistotu, že vše v pořádku splatíte. Za sedm let se už prostě peníze v rodinném rozpočtu najdou, a pokud s tím budete mít dočasně problém, je možné splátkový kalendář ještě trochu odložit – bez sankcí, bez poplatků navíc.

Tesco finanční služby fungují s vysokou mírou stability již dobrých šest let, což je na úvěrovém trhu v tuzemsku doba relativně dlouhá. Nadstandardní služby, úvěry naprosto na co si jen vzpomenete – bez zajištění, bez problémů. RPSN je klidně i pod deseti procenty, což je doslova a do písmene úžasné číslo. Porovnejte s nabídkami konkurence a bude Vám to hned jasné. I hodnocení Tesco půjčky je stabilně dobré, takže zákazníci si ji nepochybně pochvalují.

Rychlá půjčka, bez rizika a skrytých poplatků. Nechte si za pár vteřin vše zpracovat a nezávazně poradit, vždyť to přece nic nestojí a klidně můžete nabízenou záležitost šmahem odmítnout, pokud se Vám nebude zdát.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama