-


Tesco půjčka bez doložení příjmu

09.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Společnost Tesco nabízí zákazníkům velice široký sortiment zboží, ale občas není možné si koupit to, co bychom chtěli. V takovém okamžiku se dá využít finančních služeb firmy Tesco. Poměrně oblíbenou je i Tesco půjčka, kterou si nyní trochu zblízka proklepneme a podíváme se také na další možnosti financování od společnosti Tesco.

O společnosti Tesco

Společnost Tesco jistě není třeba nikterak zdlouhavě představovat. V našich končinách Tesco funguje již od roku 1996 a jedná se o přední maloobchodní řetězec na celém světě. Koncept společnosti vychází z britské mateřské společnosti. S Tescem se lze setkat díky mnoha obchodům, čerpacím stanicím a obchodním centrům. 

Pod společností Tesco taktéž funguje síť prodejen Žabka a od roku 2012 funguje i internetový obchod s potravinami. S obchody Tesco se lze setkat v několika formátech - supermarkety, hypermarkety, obchodní domy, expres a extra. Společnost se snaží o zákazníky dobře postarat po všech směrech.

Rychlá Tesco půjčka

Tesco půjčka je hotovostní půjčkou, s níž si lze zapůjčit až půl milionu korun na jakýkoliv účel. V případě této půjčky není nutný žádný ručitel a poměrně velkým kladem je i rychlost a pohodlí při sjednávání. To je možné díky faktu, že si žádost můžete podat jednoduše přes internetový formulář. 

O půjčku klidně lze zažádat i telefonem. Tesco půjčka může potěšit skutečností, že absentuje poplatek za vyřízení a vedení. Taktéž máte zadarmo předčasné splacení. Přes internet si lze zapůjčit sumu mezi dvaceti až sto padesáti tisíci korunami a pakliže potřebujete vyšší sumu, měli byste si ji sjednat přímo na stánku Tesco Finanční služby. Během uzavírání Tesco půjčky se dají sjednat i následující věci:

odložení splátek: V případě odkladu splátek se dá splácení odložit až čtyřikrát v průběhu splácení.

změna výše splátek: Lze přizpůsobit půjčku aktuální finanční situaci a navýšit či snížit měsíční splátku po dohodě.

pojištění: Pro případ potíží se můžete pojistit, aby byla chráněna půjčka.

Další nabídky Tesca

Tesco také přináší zájemcům další produkty a služby, jež se dají celkem dobře využívat. Patří k nim:

Clubcard kreditní karta Premium

Díky Clubcard kreditní kartě Premium se dají získávat body za nakupování v obchodech Tesco, ale také za nákup u partnerů sítě Premium. To se jeví jako zajímavá možnost a dá se díky tomu nakupovat celkem výhodně, ale též snadno a rychle. S Clubcard kreditní kartou Premium lze získávat také nákupy na splátky bez navýšení. Karta má i další doplňkové služby jako:

splátkové programy: Díky kreditní kartě lze převádět peníze na bankovní účet, ale též se dá rozlišit nákup na splátky.

elektronické měsíční výpisy: Přichází každý měsíc bezplatně na e-mailovou adresu.

SMS informace: Díky textovým zprávám budete mít detailní přehled o veškerých pohybech na kartě.

splátky bez obav: Klidně si můžete pojistit výdaje a zneužití karty, díky čemuž se dají karty používat beze strachu.

Konsolidace - spojení více půjček do jedné

Spojení několika půjček v jednu se řadí k poměrně oblíbeným možnostem, jež přináší více peněz. Nemusíte platit zbytečné poplatky za vyřízení. Jednoduché vyřízení je možné na základě dvou dokladů totožnosti a smlouvy k půjčkám. Kromě toho lze využít i různé doplňkové služby pro nečekané situace, jež život nabízí. I v tomto případě se dají odložit splátky, změnit jejich výši či pojistit proti neschopnosti splácet.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama