-


Rychlé online půjčky

09.09. 2015 • Půjčky a hypotéky

V poslední době jsou velmi populární takzvané mikropůjčky. V čem spočívají jejich výhody? Především jsou velmi operativní, což dává náskok před bankovními půjčkami. V bankách si možná půjčujete na dlouhou dobu, se splátkami, které splatíte až za několik let. Jenže co dělat v případě, že potřebujete menší finanční obnos hned nebo v řádu několika dnů? Tuto díru na trhu velice úspěšně vyplnily mikropůjčky. Půjčování malých obnosů peněz jako krátkodobá výpomoc je nyní časté.

Výhody mikropůjček

Proti bankovním půjčkám, kde je vyřizování často zdlouhavé, obtěžující a nepružné, má rychlá půjčka spoustu výhod. Jaké jsou ty nejdůležitější?

·  Obejdete se bez zbytečného papírování.

·  Proces schválení probíhá velice rychle, prakticky obratem.

·  Peníze můžete mít na účtu i do 10 minut od schválení vaší žádosti.

·  Podmínky půjčování peněz jsou jasné, transparentní, férové.

·  Můžete první půjčku získat zcela zdarma, bez úroků.

·  Nemusíte chodit nikam na pobočku, sjednávat si nějaké osobní schůzky.

·  Nepotřebujete žádná potvrzení o příjmu.

·  Nemusíte mít žádného ručitele.

·  Nezáleží na tom, kdo jste a jak vysoké máte příjmy.

·  Nenahlíží se do registru dlužníků.

Zvolíte si kolik a na jak dlouho chcete půjčit

Princip mikropůjček je velice jednoduchý. Půjčujete si sumu v řádu několika set až několika tisíc korun na velice krátkou dobu. Splatnost mikropůjček si můžete nastavit v řádu dnů, podle toho, kdy dostanete svůj pravidelný příjem. Většinou maximální doba splatnosti dosahuje 30 dnů. Můžete si ji ovšem za určitý poplatek také prodloužit. Před uzavřením půjčky si zvolíte, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Podle toho se odvíjí také výsledný úrok. První půjčku máte šanci získat zdarma, pokud splníte žádané podmínky, tedy odevzdáte vypůjčený obnos včas.

Velice jednoduchý postup

Uzavírání mikropůjček je jednoduché. Probíhá pomocí webového online formuláře, do kterého vyplníte svoje osobní a kontaktní údaje a odešlete. Následně dostanete velice rychle odpověď, zda půjčku dostanete. Obdržíte další instrukce ohledně půjčky. Výhodou je, že při schvalování mikropůjčky nezáleží na tom, jaké máte příjmy. Můžete být podnikatelem, zaměstnancem, ale také studentem nebo invalidním či starobním důchodcem, případně i maminkou na mateřské dovolené. Možnost získat tuto půjčku má skutečně každý. Navíc se nikdo nezabývá žádnou hloubkovou analýzou vaší platební minulosti. Každý klient má čistý štít, nenahlíží se do registru dlužníků. Velice operativní postup při schvalování půjčky i při posílání peněz zajišťuje, že všechno můžete mít za sebou během pouhých 15 minut, a to včetně vyplnění údajů na online webové žádosti, jejího následného schválení a zaslání peněz na váš účet.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama