-


Půjčky bez doložení příjmu

07.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Při sjednávání půjček mají poskytovatelé všelijaké požadavky na klienta (vyšší nároky mají půjčky bankovní oproti nebankovním). Avšak také samostatné nebankovní produkty se od sebe velice odlišují. Lehce dostupná je zejména půjčka, kde není nutné předložit příjem – půjčka bez doložení příjmu.

O půjčce bez doložení příjmu

Jedná se o finanční produkt, se kterým je možné se setkat především u nebankovních institucí. Bankovní společnosti kladou na žadatele o půjčku obvykle vyšší nároky a vyžadují potvrzení o vašem příjmu. Ovšem také u nejedné nebankovní půjčky je právě doklad o příjmu jednou ze stěžejních podmínek k jejímu souhlasu. 

Z tohoto důvodu si lidé tak zamilovali půjčky bez doložení příjmu. Leckteří nemohou svůj plat doložit, ale to není důkazem toho, že by nebyli způsobilí splácet půjčku. Toto rozhodnutí by mělo být na každém z nás. Půjčky bez doložení příjmu jsou většinou krátkodobého trvání a umožňují si půjčit menší obnos financí, výjimečně až 40 000 Kč ihned. Proto je eventuální, aby jejich poskytovatel směl poskytovat produkty bez zdlouhavého dokazování způsobilosti platit.

Výhody půjčky bez doložení příjmu


• snadná dostupnost: Mnoho poskytovatelů vyžaduje ověření o příjmu, což je pro spoustu lidí obtížné. Tento typ půjčky má snahu zejména umožnit využití svého produktu co největšímu počtu uchazečů, tzn. i těm, kteří mají platy příležitostné, nulové apod.

• žádná administrativa: Z hlediska administrativy jsou tyto typy půjček prosté – žádné potvrzení o příjmu ani další formuláře.

• rychlost: Díky min. požadavkům poskytovatele na klienta, sjednání půjčky zabere krátkou dobu. Na finance nemusíte ani dlouho vyčkávat (uvítají ti, které zaskočila neočekávaná výloha, která nepočká na později.

• bezúčelovost: Finance z půjček bez doložení příjmu můžete v mnoha případech využít na cokoliv a není potřeba nic dokládat.

• online sjednání: O půjčku se žádá pomocí formuláře online – snadné sjednání. Není třeba někam jezdit, a jelikož je dokument opravdu velice vycítěný, dokáže o půjčku zažádat kdokoliv.

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

Pozitiva nebo negativa půjčky bez doložení příjmu se odvozují od toho konkrétního poskytovatele. Pokaždé důkladně prověřujte nikoli jen sazbu za úroky zřizovatele, ale také ostatní poplatky, případně kompletní hodnocení nebankovní instituce. Mezi zřizovateli najdeme také nesolidní firmy. 

Půjčky bez doložení příjmu znázorňují větší nebezpečí, že se žadatel ocitne v dluhové nástraze. Tyto půjčky jsou lehce dostupné a je jen na vás uvážit, jestli jste způsobilí půjčku řádně splatit. Promyslete proto racionálně své eventuality.

Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu

Mezi četnými nebankovními institucemi lze najít poskytovatele půjček bez doložení příjmu. Určité společnosti na trhu sotva známe, o jiných víme třeba z doslechu. Podívejme se detailněji min. na 3 půjčky a společnosti, které ji nabízí.

Ferratum

Jedná o nebankovní instituci, která nepožaduje osvědčení o příjmu. Původem jde o finskou firmu, která je ve svém domovském státě velice populární a proto se tak bleskově šířila i do jiných zemí Evropy, tedy i do ČR. Ferratum poskytuje nejen půjčku bez doložení příjmu, ale také spojuje jiné osobitosti, díky nimž je u poskytovatelů v takové oblibě – rychlé sjednání, fixní poplatky namísto úroků, půjčky na krátkou dobu na nižší obnos apod. 

Tyto znaky tvoří z tohoto produktu produkt perfektní pro situace, kdy budete bez peněz, do výplaty bude daleko a vy byste si rádi vypůjčili jen malý finanční obnos – tzv. půjčka před výplatou (od 1000 Kč do 10 000 Kč – splatnost 7-45 dní).

Půjčka 7

Půjčku 7 poskytuje nebankovní instituce Kontex Trade Internation. Tato společnost poskytuje spotřebitelské úvěry nižšího rozpětí (1000 – 5000 Kč na 7-28 dní  – lze prodloužit). Jedná se o mikropůjčku (hojně vyhledávané). Při žádosti o půjčku bez doložení příjmu není potřeba prověřování bonity zákazníka, ručitel, ani záměr použití financí. Půjčky 7 jsou lehce dosažitelné a okamžité – oboje většina uchazečů o půjčky potřebuje.

Omega půjčka

Finanční produkt půjčka Omega přísluší pod společnost Dollar Finacial Czech Republic. Společnost poskytuje okamžité půjčky, SMS půjčku. Ani zde není třeba potvrzení o výši příjmu – vodné pro studenty, důchodce nebo nepracující. Tato půjčka se sjednána okamžitě a je používána jako půjčka před výplatou, v situaci, kdy nemáte finance nebo máte neočekávané náklady a do mzdy je ještě dlouhá doba.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama