-


Půjčka pro nezaměstnané, kde ji dostanu?

07.09. 2015 • Půjčky a hypotéky

Potřebujete půjčit peníze, ale kvůli tomu, že jste v současné době bez práce vás v bance odmítnou? Půjčky pro nezaměstnané nabízí mnoho nebankovních společností. Ideální je půjčit si menší částky na krátké období. Nemusíte dokládat své příjmy a není nahlíženo do registru dlužníků. Získat půjčku pro nezaměstnané můžete od několika ověřených poskytovatelů, kteří půjčují peníze v ČR již několik let. Používají pro posouzení klientů svá vlastní pravidla a tak není problém si půjčit i pokud pobíráte pouze podporu v nezaměstnanosti. Vybrat si půjčku pro nezaměstnané můžete pomocí online srovnání.

Půjčka pro nezaměstnané poskytuje Via sms půjčka 

Jde o velmi oblíbenou půjčku. Noví zákazníci si mohou výhodně půjčit až 4 500 korun bez poplatku. Pokud peníze vrátíte řádně, další půjčka až 12 000 korun vám je k dispozici téměř okamžitě. Půjčka je splatná do 30 dní. Via sms půjčky jsou poskytovány v ČR od roku 2011. Peníze vám jsou na účet vyplaceny do 24 hodin. Nemusíte se obávat žádných poplatků předem nebo nepřehledné smlouvy. Půjčku si můžete prodloužit.

Další z ověřených poskytovatelů, kde je k dispozici půjčka pro nezaměstnané je Zaplo půjčka. Novým zákazníkům společnost Zaplo poskytuje až 8000 korun zdarma bez dokládání příjmů, nahlížení do registru. Sjednat půjčku můžete pouze na občanský průkaz. Zaplo je jedním z ověřených poskytovatelů. Půjčit si lze až 12 000 korun, pokud první půjčku vrátíte včas. Můžete pomocí této půjčky překlenout období kdy kvůli ztrátě zaměstnání a přechodu do nového čekáte na první výplatu. Nevadí, pokud pobíráte sociální dávky. Příjem nijak nemusíte dokladovat. Uvádí se v žádosti o půjčku, podle jeho výše se stanoví i maximální částky, kterou vám půjčí. Pokud uvedete například i příjem z brigády, limit se vám navýší.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama