-


Půjčka před výplatou každému 5000 Kč ihned

03.04. 2014 • Půjčky a hypotéky

Každý z nás se může občas dostat do složité finanční situace, díky nečekaným výdajům nemá dostatek finančních prostředků do další výplaty. V případě, že se vám něco podobného přihodí a budete si potřebovat nutně půjčit až 5tis Kč, můžete využít k rychlému řešení krátkodobou nebankovní půjčku.

Zajímá vás proč nebankovní? Důvod je prostý, většina bank svým klientům nenabízí tolik možností, kolik najdete u nebankovních institucí. Banky nejčastěji nepůjčují na velmi krátkou dobu, jsou zaměřeny na větší sumy peněz a navíc nejsou tak časově flexibilní, jako nebankovní poskytovatelé, neboť zpravidla vyžadují víc dokumentů a administrativy. Další velkou předností těchto rychlých nebankovních úvěrů je to, že bývají dostupné téměř každému, jelikož k jejich vyřízení není požadován doklad o zaměstnání, výši příjmu apod. Na našem finančním trhu v dnešní době podobné produkty nabízí již mnoho poskytovatelů, při jejich výběru je ale nutné být obezřetný a zvolit s rozvahou. Jednou z takových firem, které považujeme za zavedené je také Perfect Money.

Rychlá půjčka – Perfect Money

Perfect Money je firma, která má na trhu s financemi již dlouholetou tradici. Nabízí téměř každému půjčku před výplatou až do výše 5tis Kč. Vyřízení žádosti probíhá velice rychle a klient není nucen platit žádné zbytečné poplatky. A kolik vás to bude stát? Ve finále zaplatíte úrok, který je ve výši jedné desetiny ze zapůjčené sumy.

Žádost o takovou půjčku není žádným složitým procesem, jelikož je potřeba vyplnit pouze několik základních údajů a finanční prostředky můžete mít ještě tentýž den k dispozici na svém bankovním účtu. Samozřejmě za předpokladu, že vaše žádost bude schválena, ale v tom by neměl být velký problém, jelikož tyto instituce klienty příliš neprověřují. Můžete se tak vyhnout dlouhému procesu vyřizování a dokládání, který by vás nejspíš čekal v bance.

Za zmínku jistě stojí skutečnosti, že pokud si u Perfect Money půjčíte peníze poprvé, nebudou vám účtovány žádné úroky a zaplatíte pouze půjčenou jistinu. Úroky by vám byly počítány až při dalším půjčení. Samozřejmě je to marketingový tah, kdy se společnost snaží jednak získat nové klienty ale také je přesvědčit o svém dobrém fungování a spolehlivosti. Po splacení první půjčky máte možnost navíc využít nabídky týden zdarma k půjčce další. Nutno upozornit, že u těchto krátkodobých půjček neplatíte už žádné další poplatky, jako by tomu nejspíš bylo u banky.

Jste-li novým zákazníkem, poskytovatel vám nabídne max. 3tis Kč, u stálých a již ověřených klientů již nabízí až 5tis Kč. Tento produkt nazývaný půjčka před výplatou každému až 5tis Kč od Perfect Money je poměrně zajímavá možnost, jak můžete řešit rychle nečekané finanční problémy před výplatou. Tento produkt využívá poměrně velké množství klientů, kteří nemají finanční rezervu relativně rozšířen na našem trhu.

Vypůjčenou částku můžete splatit až během 28 dní. V případě, že vše proběhne řádně a včas, bude jistě spokojenost na obou stranách. Existuje zde i možnost nechat si prodloužit splatnost až o dva týdny, zde je ovšem již účtován poplatek. Klient je však o všem předem informován, proto bys vás nemněly překvapit žádné skryté poplatky a další náklady. Neplatíte nic předem ani nezasíláte žádné aktivační poplatky a finanční prostředky máte na svém bankovním účtu k dispozici velmi rychle. V případě, že byste se i vy ocitli v podobné finančně nepříznivé situaci a neměli byste dostatečnou rezervu, můžete zkusit využít této výše zmiňované nabídky našeho finančního trhu.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama