-


Půjčka ihned na účet zdarma

09.03. 2013 • Půjčky a hypotéky

Zaujala vás možnost rychlé půjčky, kterou můžete získat zdarma, resp. bez poplatku, přímo na váš účet? Nyní se na tento finanční produkt blíže zaměříme. Je to forma krátkodobého úvěru, kdy vám finance jsou zaslány ihned po schválení žádosti na váš účet. Proces je velmi rychlý a vše je zdarma. Lépe řečeno, neplatí se žádný poplatek za vyřízení.

Tento typ rychlých půjček je většinou do max. výše 10tis Kč a po schválení jsou finance během několika okamžiků na vašem účtu. Existují i instituce, které tyto půjčky poskytují až do výše 50tis Kč, s těmi se ale setkáme zřídka, nejčastěji se jedná o částky 3tis nebo 5tis. Vzhledem k tomu, že se jedná o nízké půjčky, nevyžadují poskytovatelé žádná potvrzení o bezdlužnosti a neprověřují klienta v registru dlužníků.

Jak rychlou půjčku přes internet vyřídit?

Krátkodobé půjčky na nízké částky lze vyřídit poměrně snadno a rychle přes internet. Postačí vám vyplnit příslušný formulář s žádostí, případně můžete poskytovatele přímo kontaktovat telefonicky. Zákaznické linky bývají zpravidla zdarma. Buďte však obezřetní a dávejte si pozor na placené telefonní linky, kde by se vám i několikaminutový hovor mohl značně prodražit.

Vyplněnou žádost odešlete online přes internet a během krátkého časového intervalu vás nejspíš bude kontaktovat operátor vámi vybrané finanční instituce. Budete-li novým zákazníkem, resp. bude to vaše první půjčka, nejspíš bude potřeba, abyste zaslali písemnou smlouvu přímo na adresu poskytovatele. Ta by měla dorazit do druhého dne. Jakmile je vaše půjčka schválená a smlouva je doručena, proběhne převod peněžních prostředků na váš účet. Většina nebankovních institucí zasílá peníze zdarma, případně může žádat o ověření bankovního účtu převodem 1 Kč. Finance máte zpravidla k dispozici v intervalu několika hodin, neboť bývají zasílány formou rychlého převodu.

Rozhodnete-li se následně požádat ještě o další půjčky u stejné společnosti, proces bude ještě rychlejší, neboť v těchto případech již nebude potřeba podepisovat papírovou smlouvu a zasílat ji poštou. Znamená to, že další rychlou půjčku budete schopni vyřídit již pouze přes internet, pomocí svých klientských přístupů na stránky daného poskytovatele.

Podmínky poskytnutí

Největší výhodou těchto nebankovních půjček je bezesporu rychlost jejich vyřízení. Ta je závislá samozřejmě od podmínek pro jejich získání. U půjček, kde se částky pohybují v řádech tisíců, max. 10tis Kč není zpravidla požadováno potvrzení o výši příjmu, nebývá nutné ani doložení kopie a potvrzení bankovního účtu. Požadována nebývá ani zástava ve formě majetku nebo nemovitosti a poskytovatelé neprověřují klienty v registrech dlužníků. Jednou podmínkou většinou je, aby na vás nebyla vedena exekuce, neboť v případě žadatelů v exekuci jsou půjčky automaticky zamítnuty. Případné další podmínky bývají individuální a závisí vždy na konkrétní instituci, která produkt nabízí.

SMS půjčky na účet

Půjčky formou SMS v poslední době nabývají na oblíbenosti. Vzhledem k tomu, že jsou poměrně snadno dostupné, získávají si svoji popularitu, neboť jich mohou využít např. i nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, osoby se záznamem v registru dlužníků, anebo ti, kteří nemohou ručit.

Jedná se o půjčky, které vám mohou pomoci vyřešit náhlé finanční problémy. Jsou to krátkodobé půjčky na nízké částky, které bývají obvykle 1-3tis Kč. Výhodou je to, že vyřízení bývá extrémně rychlé a finance můžete mít na účtu zdarma a tentýž den, kdy jste si o ně požádali. Vše má však i své nevýhody, zde musíte počítat s vyššími úroky a celkovou RPSN.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama