-


Půjčka ihned na účet 40 000

19.03. 2015 • Půjčky a hypotéky

Dnešní doba by se určitě dala označit –alespoň pokud jde o finanční stránku – jako doba nelehká. Velmi zajímavě se tak mohou jevit finanční produkty, např. rychlé půjčky do 40 000 Kč. Tatato půjčka se určitě může hodit, když rodinu postihne nějaký nenadálý výdaj, případně může urychlit nějakou z vašich investicí.

Kde hledat půjčku 40 000 Kč?

Rychlé půjčky do 40 000 Kč patří dnes mezi naprosto běžné finanční produkty. O jejich sjednání si můžete zažádat u mnoha nebankovních společností. Tyto firmy nabízí poskytnutí půjčky poměrně rychle a snadno. Mnohdy stačí jen kontaktovat vybranou společnost, vyplnit internetovou žádost o půjčky, případně se můžete rovnou spojit s pracovníky úvěrové firmy. Vzhledem k tomu, že se jedná o produkty s relativně nízkou hodnotou úvěru, nejsou podmínky pro získání této půjčky tak tvrdé, jako tomu často bývá třeba u vyšších hypoték. Je samozřejmé, že pokud má žadatel v rejstříku více takových půjček, může se sjednání nového úvěru zkomplikovat.

Nebankovní půjčky – rychlost na první místě

Čím to je, že si rychlé půjčky získaly mezi lidmi takovou oblibu? Klíč se skrývá už v jejich názvu – jedná se totiž o velmi rychlé řešení vaší finanční situace. V případě, že vám nebankovní společnost váš úvěr schválí, peníze můžete mít na svém účtu v podstatě hned. Často se jedná o minuty, maximálně hodiny v případě, že společnost pošle peníze na účet ze stejné banky, v které máte svůj účet. Převody peněz v rámci banky jsou totiž velmi rychlé.

Vysoké obliby i poptávky těchto finančních produktů využívá mnoho finančních společností působících na našem trhu. A protože je tak vysoká konkurence, každá z firem se snaží svým klientům vycházet co nejvíce vstříc. V Česku můžete najít společnosti, jejichž hlavní činností je specializace na půjčky v řádech desetitisíců, mnohdy dokonce jen tisíců (to jsou tzv. mikro nebo mini půjčky). V nabídce však nalezneme i vyšší částky. Dále se zaměříme na půjčky, které se pohybují kolem 40 000,- Tyto půjčky můžete mít ihned na svém účtu.

Krátkodobé půjčky mají tu výhodu, že si můžete poměrně volně zvolit výši splácení a jeho celkovou dobu. Vše záleží na individuální dohodě s konkrétní společností. Velký vliv má to, zda již nějakou půjčku máte. Pokud ne, můžete dostat lepší podmínky. Nic se neděje dokonce ani v případě, že již několik půjček máte. Splácení lze rozdělit na několik let s nižší částkou. V takovém případě je však třeba počítat s celkově vyšším RPSN, tj. celkovými ročními náklady na půjčku.

Ve většině případů je možné měnit dobu splácení a také výši samotné splátky v průběhu splácení. Dostanete-li například v zaměstnání přidáno, můžete tyto peníze využít na rychlejší splacení půjčky a tím tak ušetřit peníze na úrocích či dalších poplatcích. Téměř každý poskytovatel vychází v takovýchto případech klientům vstříc. Tyto změny jsou za běžných okolností bez poplatku, nijak tak nenaruší váš rozpočet.

I přesto, že rychlá půjčka kolem 40 000 je spíše menší finanční obnos, je vhodné zvážit nabídku a podmínky všech dostupných poskytovatelů. Naším doporučením je prohlédnout nabídku všech společností a až pak se rozhodnout. Radíme porovnávat výši RPSN a také celkové poplatky. Z těchto údajů je pak snadné poznat, jak je pro vás konkrétní rychlá půjčka výhodná, jinými slovy, jak moc levná či drahá ve skutečnosti je.

Zavedené značky – Ferratum a Provident

Volbou vhodnou zvážení mohou být rychlé bezúčelové půjčky, které nabízí společnosti Ferratum a Provident Financial. Jejich výhodou je právě jejich bezúčelovst. Firma se nebude ptát, na co budete peníze potřebovat. Pozitivním signálem je pak transparentní smlouva, profesionální přístup a také rychlé vyřízení vaší žádosti a vůbec rychlé rozhodnutí o přidělení půjčky. Tyto půjčky můžete velmi snadno vyřídit z pohodlí domova přes internet.

Půjčka 40 000,- od banky

Půjčku částky 40 000 Kč můžete samozřejmě dojednat i v klasických bankovních institucích. Problémem v tomto případě bude rychlost schválení a vyřízení půjčky. Banky po svých žadatelích často požadují mnoho dokumentů a vše se zbytečně protahuje. V případě, že potřebujete peníze skutečně rychle, není banka tou nejšťastnější volbou. Velmi ovšem záleží na vaší celkové bonitě. Jste-li pro banku váženým klientem, nemusí být s vyřízením menší půjčky problém.

Na co si dát pozor

Každou žádost o půjčku je potřeba velmi dobře promyslet. Je ve vaší situaci skutečně nezbytné zřídit si půjčku u nebankovní společnosti? Máte-li nečekané výdaje, zkuste se napřed obrátit na své přátele či rodinu. U bank i nebankovních společností je nutné velmi pečlivě číst podmínky úvěru, výši poplatků i celkové náklady na půjčku (RPSN). Dejte si také pozor na podvodné inzeráty na půjčky od soukromých osob. Ty často vybírají poplatky předem.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama