-


Půjčka do výplaty na složenku

02.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

Každému z nás se může stát, že se dostaneme do nepříznivé finanční situace. Někteří lidé bohužel běžně žijí pouze, jak se říká, od výplaty k výplatě a nemají možnosti si odložit peníze jako finanční rezervu. Proto se jim může kdykoli přihodit, že náhle a nečekaně budou potřebovat peníze navíc a budou nuceni se obrátit na banku či nebankovní instituci a požádat o půjčku. Právě v těchto případech, kdy se vám např. pokazí pračka či jiný domácí spotřebič a vy ho ihned potřebujete nahradit novým, můžete využít tzv. půjčky do výplaty na složenku. Nyní si tedy přiblížíme, jak tento produkt vlastně vypadá.

Půjčka do výplaty na složenku

V případě, že potřebujete nutně a co nejrychleji určitou menší finanční částku a vaše výplata je ještě daleko, můžete zvážit možnost požádat si o tzv. půjčku do výplaty na složenku. Tento finanční produkt je vhodný především pro ty z nás, kteří potřebují peníze opravdu rychle a dosud nemají žádné větší zkušenosti s vyřizováním nebankovních úvěrů. Ve většině případů si totiž tuto půjčku nejprve můžete pořídit pouze za podmínky, že finance vám budou zaslány složenkou na vaši trvalou adresu. Teprve následně, např. podruhé, kdy jste již prověřeným zákazníkem, je zde možnost převodu peněz na bankovní účet. V tom případě je máte k dispozici v podstatě ihned, neboť převod proběhne většinou jen několik minut po schválení žádosti.

Takový typ půjčky využívá v dnešní době stále větší množství lidí a rozhodně to již není považováno za nic špatného nebo neobvyklého. Takto zapůjčené peníze mohou pokrýt vaše běžné náklady nebo pomoci vyřešit nečekaný problém. Lidé je často používají např. i v začátku svého podnikání. Půjčka do výplaty na složenku může pomoci každému, kdo se dostal do nepříznivé situace a má obavu, že by mu peníze do výplaty nevystačily. V těchto případech můžete zkusit tento zajímavý finanční produkt využí6t i vy.

Půjčka do výplaty na složenku v praxi

Na českém finančním trhu působí mnoho společností, které tento typ půjčky nabízejí. Jmenovat můžeme např. Ferratum, CreditOn nebo Via SMS. Konkurence je zde vysoká, proto se všichni poskytovatelé snaží vymyslet strategii, která by prosperovala, a bojují o své potencionální zákazníky. Vždy se snaží nabídnout něco, co by pro ně bylo opravdu zajímavé, aby je získali na svou stranu. Např. odpouštějí některé zbytečné poplatky, které již dnes lidé nechtějí platit atd. Jedním z takových klasických případů je např. poplatek za vedení úvěrového účtu. Vezmete-li si půjčku, může se jednoduše stát, že jen samotné poplatky se časem vyšplhají na tak vysokou částku, že se vám samotný úvěr ani nevyplatí. Častěji se s těmito poplatky nyní setkáváme přímo u bank.

U půjčky do výplaty na složenku si klient sám zvolí částku, kterou chce půjčit a ve většině případů je žádost schválena. Samozřejmě se jedná především o nižší sumy, neboť pro ty větší částky jsou určeny úplně jiné finanční produkty. V současnosti se již celá žádost dá vyřídit online z pohodlí vašeho domova. Na internetu jednoduše vyplníte příslušný formulář a odešlete. Následně začne ihned probíhat vyřizování žádosti. K největším přednostem těchto půjček patří právě rychlost a bezproblémovost.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama