-


Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

23.09. 2014 • Půjčky a hypotéky

Máte alespoň malou představu o nebankovních institucích působících na trhu v České republice? Možná pro Vás nejsou podstatné, jiné máte v povědomí z reklam anebo jste se s nimi setkali tváří v tvář (jako většina Čechů). Jedním z velice populárních produktů je půjčka bez potřeby doložit příjem od společnosti Cetelem.

O společnosti Cetelem

Nejprve si povíme něco o poskytovateli, a co tato společnost nabízí. Poté se podíváme konkrétně již na půjčku Cetelem (bez doložení příjmu). Společnost Cetelem je vlivná a stálá nebankovní instituce působící na našem trhu již přes 15 let. Po tuto dobu se její produkty stále zdokonalovaly a jejich nabídek zužitkovalo nemálo zákazníků. 

Jedná se o společnost dceřinou banky z Francie BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (poskytování úvěrů  od r. 1953 ve více než 300 státech na světě). Cetelem má snahu skýtat půjčky bez komplikovaných podmínek, ovšem je zde kladen ráz na uvážlivý přístup k úvěrování. Společnost je dílem pár podstatných sdružení – Sdružení právnických osob SOLUS, Česká leasingová a finanční asociace, MasterCard International, Sdružení pro nebankovní karty nebo Asociace pro el.komerci.

Produkty společnosti Cetelem

Finanční produkty společnosti Cetelem zahrnují:

• osobní půjčka (od 20 000 Kč do 1 mil. Kč na 10 let; žádné poplatky za vyřízení a vedení úvěru; žádné poplatky za nečekané splátky nebo splácení předčasně).

• kreditní karta (nejvyužívanější u nás; spousta pozitiv; období bez úroků až 55 dní).

• nákup na splátky (spolupráce s velkou sítí prodejců zboží spotřeby – přes 4500 + e-shopy).

• auto-moto (půjčka za účelem nákupu auta; žádní ručitelé; žádné havarijní pojištění do úvěru 200 000 Kč).

•pojištění (několik druhů – schopnost splácet, úrazové, výdajů, karty a osobních věcí, pro případ zneužití karty apod.).

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Mezi univerzální produkty nebankovní instituce Cetelem patří půjčka bez doložení příjmu . Finance z ní čerpané můžete využít dle libosti a obecně je uzpůsobena tak, aby splnila veškeré požadavky většiny zákazníků. Při vyřizování půjčky si lze vybrat z několika možností dle sumy i doby splatnosti. Všeobecně vám půjčka poskytuje mnoho eventualit. Tyto půjčky bez doložení příjmu se těší celkově veliké oblibě a neustále se šíří. 

Jejich hlavní atribut netřeba dlouze rozebírat. Skutečnost, že uchazeč není povinen předložit svůj příjem, z této půjčky vytváří žádoucí finanční produkt. Mnohem více osob není schopno doložit své příjmy, jelikož žádné nemá, či si jsou vědomi, že dle toho by jim půjčku mohli odmítnout.

Výhody půjčky bez doložení příjmu Cetelem

Hlavní výhody:

• stabilita společnosti: Je vhodnější si vybrat nebankovní půjčku u prověřené společnosti s několikaletou praxí na našem trhu, než se obrátit na instituci, o které nevíte zhola nic.

• snadná dostupnost:  I přesto, že se u půjček bez doložení příjmu Cetelem provádí kontrola bonity kvůli rozvážnému úvěrování, vyřídíte si půjčku za snadných podmínek (než v bance), obzvlášť když nemáte chuť dokazovat svůj příjem, pak je pro vás tato půjčka jako stvořená.

• příznivá cena: Společnost zachovává příhodné sazby za úroky. Půjčka se nijak neprodražuje – sjednání, vedení účtu, předčasné splácení nebo nenadálá splátka – ZDARMA.

• možnost pojištění: Cetelem nabízí několik druhů pojištění, které si lze sjednat dle vašich požadavků.

• pohodlné sjednání: U společnosti Cetelem požadujete o půjčku prostřednictvím telefonu nebo online – pohodlné způsoby.

• peníze na cokoliv: Lze najít v nabídce neúčelové i účelové finanční produkty. Jelikož půjčka bez doložení příjmů je neúčelová, finance z ní čerpané můžete využít, na co chcete.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama