-


Půjčka 10000 Kč pro každého

30.05. 2016 • Půjčky a hypotéky

Nejčastěji půjčovaná částka v tuzemsku? Nebankovní společnosti mají jasno, je to půjčka 10000 Kč! Přesně to je totiž obvyklý horní limit v segmentu mikroúvěrů, který v současnosti tvoří značnou část trhu. Důvod je zřejmý, bleskové vyřízení a navíc i zajímavé podmínky, splátka je jednorázová, nemusíte se tak trápit s týdenními pravidelnými platbami. Dnes je to prostě snadné, není se čeho bát, bezpečnost trhu je maximální – když si nevíte rady, je to srovnávač, co rychle a samozřejmě i účinně pomůže.

Hotovostní půjčky pořád letí

Je samozřejmé, že většinu trhu tvoří takzvané bezhotovostní půjčky, tedy okamžitý převod předem na účet. Mnoho lidí, hlavně příslušníci „starších ročníků“, však má raději takzvané hotovostní půjčky, kdy dostanou finance na ruku od kurýra. Nebankovní instituce dneška nabízejí zpravidla obě možnosti, takže si vlastně stačí jen vybrat, co Vám bude více vyhovovat. Je to úplně jedno, úroky jsou stejné a podmínky víceméně také – nicméně při hotovostní půjčce musí dojít k osobní schůzce, na níž je samozřejmě třeba udělat si čas. Určitě nepůjde o hodinu času, vše se vyřídí podstatně rychleji, a to klidně u Vás doma.

Půjčka na cokoliv, a to během krátké chvilky, kdo by o to nestál? Každému se v životě někdy přihodí to, že potřebuje nějakou věc okamžitě zaplatit a nemá aktuálně po ruce žádné finanční prostředky. Řešení se však najde, jsou jím nebankovní půjčky. Stačí pár kliknutí plastového hlodavce a už se to nese, jak se lidově říká! Není třeba nikam chodit, cokoliv vyřizovat, protože přes internet jde samozřejmě úplně všechno rychleji a lépe!

Nabídka je pestrá, ale jak se v ní orientovat?

Dnešní nabídka nebankovních půjček je obrovsky rozsáhlá, na výběr je hned několik desítek alternativ. Některé z nich samozřejmě nemusí být tak docela férové, proto raději využijte nabídku srovnávače, který Vám všechny transparentní možnosti představí v pár bodech – nemusíte pátrat po tuzemském internetu, vše budete mít přehledně jako na dlani. Úvěr bez rizika a bez nějakých poplatků navíc, protože jistinu přeplatíte pouze o předem dohodnutý úrok, klidně si klikněte pro nezávaznou kalkulaci! 


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama