-


Pojištění odpovědnosti je rok od roku oblíbenější, zvažujete je také?

19.04. 2021 • Tipy a rady

Vše si důkladně promyslet, mít možnost přečíst si nabídku pojistné smlouvy opravdu podrobně. Dnes už ale nejsme v době, které vládne papír a tužka, takže je jasné, že si můžeme všechny náležitosti pojistek prohlédnout v online formě.

Není pak konečné rozhodování přeci jen snadnější? Nejste tlačeni do rozhodnutí na pobočce s dokumentací, kterou vidíte poprvé v životě. Je sice pravda, že pojištění odpovědnosti je oproti jiným nabídkám v českém prostředí spíše nováčkem, ale jde o oblíbence všech věkových skupin. Existuje hned několik důvodů, proč tomu tak vlastně je.

Čtveřice limitů pojistné částky na výběr

Tři, pět, ale i sedm nebo deset milionů korun. Přesně takové jsou základní nastavené limity pro pojištění odpovědnosti. Velkým bonusem je celosvětová platnost, takže ochrana rozhodně nekončí v momentu, kdy překročíte hranice naší republiky. Limity jsou platné nejen tehdy, když dojde k finanční škodě, ale týkají se i majetku a v neposlední řadě se vztahují na újmu na zdraví.

A pro koho vlastně pojistka platí? Jistě není překvapením, že vlastně pro každého člena společné domácnosti včetně malých dětí. Ty často nedopatřením způsobí potíže, převrhnou šálek s kakaem nebo shodí vystavenou věc v obchodních regálech. Nemusí však jít o žádnou pohromu, protože pojistka je připravena všechno spolehlivě vyřešit.

Pojišťovna s dlouholetou tradicí znamená jistotu

Nejde o žádného nováčka, nýbrž o firmu, která má za sebou spoustu zkušeností na trhu s pojištěním. Jistě, ERGO pojišťovna znamená klidnou sílu, jež je tu s námi už prakticky čtvrtstoletí. V nabídce není jen pojistka věnující se občanské odpovědnosti, ale i pojištění životní, úrazové či majetkové, portfolio je velmi široké. Při výběru tedy není kam spěchat, vše je přehledně na jednom místě!


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama