-


Nejlevnější konsolidace půjček, úvěrů

27.02. 2015 • Půjčky a hypotéky

Čím dál vyhledávanější a žádanější je v posledních letech tzv. konsolidace půjček. Této poptávce se samozřejmě přizpůsobuje i trh a tak si zájemci o konsolidaci mohou vybrat z nabídky nejen bankovních, ale i nebankovních společností. Mezi podmínkami jednotlivých konsolidací úvěrů jsou ale velké rozdíly a některé z nich mohou být podstatně výhodnější. Co vlastně slovo konsolidace půjček přesně znamená a jak si vybrat vhodnou bankovní nebo nebankovní společnost, u níž si o konsolidaci požádáme?

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček znamená sloučení více úvěrů do jednoho jediného, který budete splácet. Pro klienty přináší tento finanční produkt spoustu výhod – nejen to, že nemusejí splácet více institucím a celou půjčku mají pouze u jedné, ale zásadním přínosem jsou také nižší měsíční splátky a mnohdy i nižší celkový dluh. Konsolidace úvěrů se tak může opravdu vyplatit, a pokud si vyberete tu správnou společnost, ušetříte spoustu peněz. Mezi ty nejvýhodnější dlouhodobě patří např. konsolidace půjček od Air Bank.

Air Bank konsolidace půjček

Air Bank jsme nejmenovali jen tak náhodou – její nabídka konsolidace půjček je na českém finančním trhu jednou z těch nejvýhodnějších. Prvním velkým plusem je to, že si k Air Bank můžete převést až pět finančních závazků. Další výhodou je možnost sloučit půjčky až do celkové výše 600 000 Kč. Pokud budete konsolidaci řádně splácet, čekají Vás navíc skvělé odměny ve formě bonusové úrokové sazby (pouhých 9,9 %) nebo odpuštění několika pravidelných splátek. Základní podmínkou je věk nad 18 let, účet u Air Bank (ten si můžete založit spolu s žádostí o konsolidaci) a dostatečný příjem, z něhož budete schopni nový úvěr splácet. Bližší informace o sloučení půjček Air Bank naleznete na odborném finančním webu Půjčko.cz nebo přímo na stránkách této banky.

Air Bank ale není jedinou společností, jež nabízí levné konsolidace půjček. Pokud se chcete podívat i na nabídky jiných poskytovatelů, doporučujeme specializované webové stránky CoolPůjčky.cz.

CoolPůjčky.cz 

CoolPůjčky.cz nejsou jen obyčejnou internetovou stránkou. Jedná se o speciální projekt, který nabízí recenze více než šesti desítek různých poskytovatelů půjček a konsolidací, včetně nejznámějších bankovních a nebankovních institucí. Díky portálu CoolPůjčky.cz už nemusíte zdlouhavě vyhledávat jednotlivé nabídky a pak si je složitě porovnávat – tady naleznete vše na jednom jediném místě, přehledně a se spoustou užitečných informací. Pokud tedy hledáte skutečně nejlevnější konsolidace půjček a úvěrů, najdete je na stránkách CoolPůjčky.cz.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama