-


Nebankovní půjčky ihned bez registru

05.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Dáváte přednost bankovním půjčkám před nebankovními? Rozvažte znovu svou konkrétní požadavky. Jednotlivé nebankovní půjčky, kterých je nepřeberné množství, vám nabízejí různé výhody. Takovou výhodou je například nebankovní půjčka Ihned.

O nebankovních půjčkách ihned

Nebankovní půjčky ihned představují veškeré peněžní produkty, které se hromadně orientují na okamžité poskytnutí financí. Svou pozornost na ně upírají zejména osoby, které jsou ve špatné situaci s penězi a potřebují rychlé sjednání půjčky. 

Půjčky ihned mají pestrou škálu. Pokaždé tkví v poskytovateli. Obvykle se jedná o mikropůjčky – menší půjčky na krátkou dobu. Značí to tedy, že během těchto finanční produktů si lze vypůjčit menší obnos peněz, ale je dostáno podmínce rychlosti, což je pro mnoho uchazečů to nejpodstatnější. Skutečná suma a splatná doba se rozvíjí od poskytovatele. Velký počet těchto půjček můžete zaplatit splátkou jednorázově, avšak lze se setkat i s půjčkami na sumy vyšší, kde jsou běžné splátky za měsíc. 

Třeba se právě poohlížíte po nebankovní půjčce ihned, ovšem v tak pestré nabídce se neorientujete. Nejprve si stanovte, co vše chcete, aby vaše půjčka obsahovala – ulehčí vám to pátrání.

Výhody nebankovních půjček ihned

Nebankovní půjčky ihned se těší oblíbenosti z těchto důvodů:

• Rychlost – zásadní pozitivum (zejména pro osoby, které mají nečekaný výdaj a nedisponují vlastní hotovostí.

• Jednoduchost – logické – obtížné půjčky těžko sjednáte okamžitě.

• Pohodlnost – sjednání online (min. podání žádosti)

• Snadná dostupnost – nenáročné požadavky na uchazeče. Výběrem nebankovních společností projde větší počet osob než bankami.

• Velký výběr – půjčky ihned nebo jiné podoby okamžitých půjček poskytuje mnoho nebankovních společností i poskytovatelů soukromých.

Nevýhody nebankovních půjček ihned

Je logické, že se lze setkat i se zápory u nebankovních půjček ihned. Zákazníci, kterým poskytovatel půjčí bez ověření, pro něho představují vyšší hrozbu nesplácení. To vyvažují úrokem vyšších hodnot. 

V jistých situacích je úrok odškodněn taxou za půjčku. Z toho důvodu tento typ půjčky vhodný pouze pro opravdu naléhavé události. Postarejte se také o to, u jaké firmy si půjčku ihned chcete sjednat – nespočet nabídek na lehce dosažitelné a okamžité půjčky, ovšem ne každá je solidní. Buďte tedy s výběrem opravdu obezřetní.

Poskytovatelé nebankovních půjček ihned

Finanční trh má mnoho poskytovatelů, kteří tento typ půjček nabízí. Určité z nich jsou od firem, o kterých nemáte zdání, další třeba máte v povědomí, minimálně jestli s půjčkami ihned zabýváte. Podívejme se detailněji min. na 3 instituce, které tyto nebankovní půjčky ihned poskytují.

Kredito24

Česká společnost s kořeny v Německu nese název Kredito24. Společnost se orientuje na okamžité poskytování mikropůjček. Vyřídit požadavek zabere jen 15 minut, jelikož je využíván zcela samočinný úvěrový systém. O půjčku žádáte online a tedy nepřetržitě. Kredito24 vám zapůjčí až 12 500 Kč na max. 30 dní na cokoliv. Jestliže si u této firmy dojednáváte půjčku prvně, je vám vymezena suma 4500 Kč. Kompletní sjednání požadavku je jednoduché, online a srozumitelné. Firma poskytuje veškeré generální přednosti nebankovní půjčky ihned.

CreditON.cz

Mezi jiné poskytovatele nebankovních půjček ihned  je společnost creditON.cz. Základní ústředna firmy se nachází v Rize v Lotyšsku. I tato půjčka vám poskytne finance okamžitě, komfortně, bez rizika a korektním způsobem. Sjednáváte – li si půjčku prvně, lze si vypůjčit max. 4000 Kč. Postupem času se lze vyšplhat až na sumu 20 000 Kč a finance můžete využít na všelicos. Po předložení žádosti budete během pár vteřin vědět, zda vám půjčku odsouhlasí a následně vám okamžitě finance pošlou. Tato půjčka je přidělena jen občanům ČR. Zásadními podmínkami ke sjednání u společnosti creditOn.cz je dosažení plnoletosti a nulové povinnosti k firmě.

Ferratum

Ferratum představuje úplně prvotní společnost, která přispěla na našem trhu speciálními půjčkami, které jsou typické nižšími částkami, krátkou splatnou dobou (cca 1 měsíc) a placením neměnného poplatku namísto úroku. Komplexně firma Ferratum pracuje od r. 2005. Společnost je původem z Finska a funguje nejen tam a v ČR, ale i v ostatních státech Evropy a v mimoevropských zemích. U této nebankovní společnosti si lze vypůjčit max. 10 000 Kč na 45 dní. Lze si protáhnout dobu splatnosti a to až 3x. Žádost je předkládána online listinou, zprávou SMS (specifický tvar SMS). Ke sjednání půjčky u Ferratum nejou nutné doklady, ručitel ani osobní docházka.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama