-


Malá půjčka do výplaty VIAsms

12.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Plánujete si vzít půjčku do výplaty, nicméně potřebujete, aby byly peníze k dispozici co nejrychleji? Pokud ano, pak se jako velice zajímavá možnost jeví SMS půjčka, kde dostanete peníze během čtvrt hodiny.

O firmě Via SMS

Společnost Via SMS se řadí k nebankovním poskytovatelům spotřebitelských půjček a úvěrů. Specializací firmy jsou krátkodobější produkty. V naší zemi se dají půjčky od společnosti Via SMS získávat teprve od roku 2010, nicméně obávat se nemusíte, jelikož firma nepůsobí jen v ČR, ale také v dalších zemích Evropy. 

Specialitou je poskytování zápůjček přes připravený internetový formulář nebo mobilní telefon. Nezáleží na tom, který ze dvou způsobů si vyberete, ale máte jistotu, že se setkáte s pohodlným sjednáním půjčky bez nutnosti zdlouhavého vyřizování, což byste museli absolvovat v bance.

Via SMS půjčka

Via SMS půjčka se dá bez ostychu označit za krátkodobou půjčku. Většinou si můžete zapůjčit peníze do pěti tisíc korun. Nejedná se o žádnou závratnou sumu, ale přesto se může jednat o zajímavou finanční injekci pro případ nouze. Via SMS půjčka   se skutečně dobře hodí pro chvíle, kdy musíte něco nenadále zaplatit a nemáte dostatečnou finanční rezervu. Proces zapůjčení není vůbec složitý a nic nezdržuje od svižného a pohodlného vyřízení. Je jasné, že ten, kdo si zapůjčuje prostřednictvím SMS půjčky menší sumu peněz, ten nepotřebuje, aby vyřizování bylo zdlouhavé. Přesně proti zdlouhavosti bojuje Via SMS půjčka.

Jak na Via SMS půjčku?

Získání Via SMS půjčky není nikterak složité. Žadatel musí splnit několik základních podmínek. Musíte být občanem ČR ve věku 20-65 let. Také potřebujete čistý trestní rejstřík a dobrou dosavadní historii bez záznamu v registru dlužníků. Podstatné je též vlastnictví bankovního účtu v České republice. Pro potřeby půjčky je nutný i mobilní telefon nebo přístup k internetu. Pakliže splníte zmíněné podmínky, máte nárok na Via SMS půjčku.

Žádnou náročnost neočekávejte ani od podání žádosti o Via SMS půjčku, protože bohatě postačí, když si nastavíte výši a délku půjčky a dále už jen následujete pokyny. Během premiérové žádosti bude potřeba zadat základní údaje. Též musíte zaplatit jednu korunu, aby si tímto poskytovatel půjčky ověřit pravost bankovního účtu. Pokaždé si můžete vzít pouze jednu půjčku. Až po jejím zaplacení se dá požádat o novou. 

Po zaslání žádosti obratem dostanete informaci, jestli byla půjčka schválena. V kladném případě dostanete peníze brzy na účet a budete je moci využít. Půjčku samozřejmě musíte splatit v domluveném termínu a provádí se to převodem na účet Via SMS. Zaplacení může proběhnout z jakéhokoliv bankovního účtu v ČR. V případě, že nastane problém se splácením, můžete se zkusit se společností dohodnout na prodloužení lhůty splatnosti půjčky, jelikož takovou variantu Via SMS nabízí. Jedná se ovšem o placenou službu. Platba se musí odeslat nejpozději v den splatnosti půjčky. V opačném případě byste měli problém s úrokem z prodlení.

Kladné stránky Via SMS půjčky

Obecně jsou v oblibě pohodlné věci a vyřizování půjčky přes internet k nim určitě patří. Nikdo dnes již nechce dlouhou dobu vysedávat v bance a zdržovat se tím. Díky internetu je v současnosti již možné si sjednat i půjčku z pohodlí domova. 

ViaSMS půjčka se tedy dá zařídit internetově či pomocí mobilního telefonu zasláním krátké textové zprávy či zavoláním. Kromě pohodlí skýtá tato půjčka i rychlé řešení, kdy peníze z půjčky v nouzové situaci budete mít na účtu během patnácti minut. 

Dalším kladem je dostupnost půjčky, protože její poskytovatel nemá na zájemce přehnané nároky, ale přesto do registru dlužníků nahlíží na rozdíl od některých jiných nebankovních poskytovatelů. Rozhodně nepotřebujete žádného ručitele a ani neručíte vlastním majetkem.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama