-


Jet Money Smart půjčka - tabulka splátek

30.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Bez půjčky se v současné době neobejde téměř žádná rodina. Půjčky jsou proto běžnou součástí života. Chystáte-li se vzít si nějakou půjčku, máte hned několik možností. Můžete využít nabídky jak bankovních, tak i nebankovní společností. Na trhu se vyskytuje velké množství společností, které půjčky nabízí. Je nutné ovšem dobře vybírat, abyste se zbytečně nedostali do nepříjemné finanční situace. Chcete-li si sjednat středně velkou půjčku na cokoliv, poohlédněte se po Smart půjčce.

Obecně o nebankovních půjčkách

Nebankovní půjčky poskytují nebankovní společnosti. Do této skupiny patří taky někdy půjčky od soukromých osob, které se někdy vyčleňují, jako samostatná skupina.

Nebankovní půjčky působí na našem trhu již nějakou dobou. Ale v poslední době je vyhledává stále více lidí. A to díky své snadné dostupnosti. Nebankovní půjčka je poskytována skoro každému. Mohou ji tak využít i lidé, kterým bankovní společnost odmítla půjčku poskytnout. To může být výhoda, ale zároveň i nevýhoda. Lidé si tak mohou nabrat půjčky, následně zjistí, že nejsou schopni je splácet, a tak si půjčují dále na splácení. Po čase se velmi snadno dostanou do dluhové pasti, odkud již není tak snadné se dostat. Než si půjčku skutečně sjednáte, dobře si rozmyslete a propočítejte, zda jste skutečně schopni dalšího finančního zatížení.

Nebankovní půjčky lákají své klienty na různé výhody. Může to být například rychlé a velmi snadné sjednání prostřednictvím internetu, prakticky žádná administrativa, nízké požadavky na žadatele, a podobně.

Nevýhodou nebankovních úvěrů je jejich vyšší úroková sazba oproti bankovním úvěrům. Stejně je to i s RPSN. Bohužel člověk může narazit na neseriózní společnost, a tak se dostat do ještě větších problémů. Společnost, od které si hodláte půjčit, byste si měli nejdříve prověřit. U společností, které nemají žádné reference je větší riziko, že může být něco v nepořádku. Vyhledávejte proto raději ověřené společnosti.

Co je Smart půjčka

Smart půjčka je název produktu, který poskytuje nebankovní společnost JET Money. Tato společnost se zaměřuje na nabídku úvěrů pro širokou veřejnost. Patří mezi ověřené společnosti, u kterých se nemusíte bát případných komplikací ze strany společnosti. Tuto půjčku dříve nabízela společnost Smart Capital. Produkt následně odkoupila společnost JET Money.

Sjednání půjčky je poměrně jednoduchá, bez zbytečného papírování. Téměř všem žadatelům je půjčka poskytnuta.

Nespornou výhodou, které využívají lid stále častěji, je možnost sjednání půjčky on-line. Nemusíte teda chodit na žádnou pobočku. Stačí si jen sednout k počítači, pustit internet a je skoro hotovo. Po vypsání žádosti on-line budete kontaktování obchodním zástupcem společnosti. Děje se tak maximálně do dvou dnů od odeslání žádosti. Nebude-li vám cokoliv jasné, zástupce zodpoví všechny případné dotazy. Společně se smlouvou vám budou doručeny i peníze, a to přímo do vašeho domu. Půjčku je možné si sjednat i po telefonu.

Výše půjčky je v rozmezí od 5 000 až do 50 000 Kč. Doba splatnosti je od osmi do čtrnácti měsíců. Půjčka se vyplácí v hotovosti. Měsíční splátky jsou dopředu sjednány.

Smart půjčka nevyžaduje ručitele. Je to i proto, že se jedná o poměrně nízkou částku. Ručitel je vyžadován v případě, že klient neprokáže dostatečnou bonitu. Bonita je posuzována u každého klienta zvlášť.

Půjčka je bezúčelná, což znamená, že ji můžete použít na libovolné účely. Společnost nezajímá, na co peníze máte. Zajímají je pouze pravidelné měsíční splátky. Je možné ji dokonce refinancovat.

Podmínky Smart půjčky

O Smart půjčku si může zažádat prakticky kdokoliv. Většině je navíc vyhověno. Podmínky získání půjčky jsou poměrně mírné a benevolentní. Základními podmínkami je plnoletost, pravidelný měsíční příjem. Tento příjem nemusí být nutně ze zaměstnání nebo samostatně výdělečné činnosti. Může se jednat i o starobní či sirotčí důchod či mateřskou. Žádost o půjčku si tak může podat i člověk, který momentálně není zaměstnán.

Při sjednávání půjčky budete potřebovat občanský průkaz, který samozřejmě musí být platný. Dále je potřebný druhý doklad totožnosti, jako třeba řidičský průkaz nebo cestovní pas, rodný list, či průkaz zdravotní pojišťovny. Od ručitele, pokud u půjčky disponuje, jsou vyžadovány doklady totožnosti také.

Výhody Smart půjčky

Nakonec si ještě představme nesporné výhody této půjčky.

Variabilita půjčky. Společnost půjčí žadateli peníze do maximální hodnoty 50 000 Kč. Minimální částka je 5 000 Kč. Splatnost je buď osm nebo třináct měsíců. Půjčka se tak lehce přizpůsobí vašim možnostem.

Peníze na cokoliv. Ať už potřebujete koupit novou lednici, sedačku nebo si prostě jen tak chcete půjčit peníze na dovolenou, je to možné. Poskytovatelé půjčky se nezajímají, na co peníze využijete. Zajímá je jen pravidelné splácení.

Rychlé vyřízení. Peníze dostanete velmi rychle. Žádné dlouhé procesy schvalování. U bankovních společností mnohdy čekáte poměrně dlouho, než skutečně peníze dostanete.

Pohodlnost. Sjednání půjčky je velmi jednoduché. Žádost si můžete podat prostřednictvím internetu nebo telefonu. Nemusíte tak chodit na pobočku.

Výhodná možnost refinancování. Půjčku je možné obnovit bez administrativní náležitosti. Ale to jen v případě, že budete dodržovat pravidelné splátky.

Minimum administrativy. Půjčka je vyřízena s minimem administrativy, se kterou se setkáte především u bankovních společností.

Široká dostupnost. Půjčka je dostupná skoro každému. Proto si ji mohou vzít i lidé, kterým bankovní společnosti odmítly půjčku poskytnout.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama