-


Hledáte krátkodobou půjčku?

07.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Potřebujete půjčit krátkodobě menší finanční obnos? Nechcete kvůli tomu žadonit u přátel a příbuzných nebo chodit do banky žádat o kontokorent, který je dlouhodobě velice nevýhodnou záležitostí? Zkuste společnost CreditON!

Vše je zcela transparentní a přehledné! A co je ještě třeba dodat, opravdu rychlé. CreditON si stejně jako další nebankovní společnosti na tuzemském trhu zakládá právě na bleskovosti svého jednání. Schválení žádosti během pár minut není problém ani během víkendu nebo nočních hodin během pracovního týdne, což je prostě a jednoduše skvělé. Vzpomenout si tedy můžete kdykoliv a ještě než půjdete spát, dozvíte se, jestli Vám byla půjčka udělena. Zpravidla do deseti minut je rozhodnuto a peníze putují na Váš bankovní účet. Třikrát hurá, že?

Krátkodobá půjčka je tím, na co se nejen CreditON vydatně specializuje. Hned víte, kolik splatíte nazpět a kdy vyprší termín splatnosti, nebankovní instituce na tuzemském trhu si zakládají na férovosti a transparentnosti svého jednání, není se třeba čehokoliv obávat. Pokud máte nějaké otázky, není problém – směřujte je na email, telefonní infolinku a tak podobně. Stačí jen vyplnit krátký kontaktní formulář a půjčka se začne vyřizovat, výsledek se dozvíte zpravidla během příštích několika minut, takže si dojděte uvařit kávu, bude to hned.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama