-


Finanční produkty a služby Zuno

01.01. 2011 • Zajímavosti

Jednoho dne se rozhodli moudří lidé v Raiffeisen Bank International, že by mohli vyzkoušet rozjet novou sesterskou banku, kde by bylo bankovnictví jednodušší a modernější. Takto začalo vznikat Zuno. tato online banka funguje již v několika státech a i u nás v České republice. Když potřebujete v Zuno bance něco vyřídit, nemusíte nikam chodit, ale vše si můžete vyřešit z pohodlí domova online.

Jak se stát klientem Zuno?

Stačí když na jejich webu vyplníte online žádost, ke které budete potřebovat doklad totožnosti, mobilní číslo a email. Po vyplnění se vám ozve jejich kurýr, se kterým se domluvíte na místě, kam přijede zdarma a podepíšete smlouvu. Po tomto kroku si už jen aktivujete váš Zuno účet a můžete začít využívat jejich služeb

Zuno spoření

U Zuno se můžete připojit do jednoho ze tří spořících programů. každý z nich je rozdělen jinak a má jiný úrok a podmínky. A jaké? Jsou to Spoření, Spoření plus a Vklad.

Spoření si můžete založit zcela zdarma a to včetně vedení a případného zrušení. Není zde nastavený žádný minimální vklad ani zůstatek a proto si zde můžete spořit jak chcete. úroky jsou zde připisovány denně.

Spoření plus nabízí stejné podmínky jako spoření, ale namísto 0,9% úroku zde máte 1,5%. Jedinou změnou je to, že úroky se vám zde nepřipisují denně, ale měsíčně.

Vklad - Opět stejné podmínky, ale nabízený úrok je 1,25% a ten se vám připíše po konci závaznosti.

Zuno úvěry

Zuno banka vám nabídne opět až tři druhý půjček, ze které si můžete vybrat. Každá je vhodná pro někoho jiného a nyní si je přiblížíme.

Online půjčka se u Zuno banky dá pořídit již od 6,9% ročně a neplatíte zde žádné poplatky za vedení a poskytnutí.

Přenesení nevýhodných úvěrů, přičemž, když si do Zuno přesunete můžete ušetřit až 21 000 Kč a za poskytnutí a vedení neplatíte ani korunu.

S Rezervou si můžete bez úroku půjčit až 2500 Kč a to bez jakýchkoliv poplatků.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama