-


Finanční produkty a služby Unicredit Bank

03.07. 2014 • ZajímavostiExekuce

Opravdu silná a velmi výkonná evropská banka s dominantním postavením ve východní a střední Evropě. Jejich nabídka je velmi spolehlivá a za dobré ceny, díky kterým mohou konkurovat ostatním bankám v této zemi. Na českém trhu zahájila Unicredit bank svou činnost 5 listopadu roku 2007. Patří mezí top finanční instituce v české republice.

Ukonto

vedení konta je zcela zdarma, jen je třeba plnit některé z podmínek. ta hlavní podmínka je míz alespoň 12000KČ měsíční příjem , který se vám bude na účet každý měsíc připisovat. za odměnu dostanete účet zcela zdarma bez jakýchkoliv měsíčních poplatků, výběry ze všech bankomatů v Čr i zahraničí zcela zdarma a Internet bankingem za který nemusíte utratit také ani korunu navíc.

Dětské konto

Unicredit bank myslí také na děti a ví, že nemají zrovna velké množství peněz. Za nulový měsíční poplatek si můžete pro vaše dítě jeden takový účet klidně otevřít. A navíc vás na tomto druhu účtu čeká nadstandardní úročení oproti běžnému účtu. Získáte zdarma platební kartu a neomezený počet výběrů ve všech bankomatech v České republice i v zahraniční zdarma. Účet je zcela pod plnou kontrolou zákonného zástupce.

Konto PREMIUM

To je konto, které vás nikdy v ničem nebude omezovat a disponuje nadstandardními benefity včetně prestižních platebních karet. V ceně konta můžete získat až dvě zlaté platební karty. Neomezený počet transakcí přes váš IB, výběry z bankomatů pro ČR i zahraničí zdarma. Jak takového účtu dosáhnout? Musíte mít příjmy alespoň 50 000Kč měsíčně, nebo mít na účtě přes 1 000 000Kč. Tak co zaujala vás nabídka?

Pokud jste se nedozvěděli vše co jste potřebovali, pak neváhejte navštívit oficiální stránky Unicredit bank, které si zajisté už každý z vás sám najde. Nebo můžete volat na bezplatnou linku 800140014. Operátoři jsou vstřícní a rádi vám pomohou :).


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama