-


Essox půjčka - spočítejte si splátky

16.09. 2014 • Půjčky a hypotéky

Prohlížíte nabídky s půjčkami a pořád váháte, která pro vás bude ta pravá? Relativně proslulá a populární je půjčka Essox. Jaká fakt je dobré o této půjčce znát?

O společnosti ESSOX

ESSOX s.r.o. je výrazná nebankovní instituce, která pracuje na poli financí a nabízí peněžní služby i v České republice. Přísluší pod kolektiv Komerční banky a je komponentem kapitálového kolektivu Sociéte Générale. Jmenovaný poskytovatel patří v ČR mezi tradiční společnost. V naší zemi zahájila činnost r. 1993 a pod kolektivem Komerční banky je od počátku r. 2004 (v té době došlo ke sloučení firem ESSOX LEASING a.s. a Franfinance Consumer Credit.

Tato nebankovní instituce je elementem několika spolků – České leasingové a finanční asociace, Nebankovního registru klientských informací, Asociace pro el.komerci, SOLUS a Bankovního registru klientských informací. Firma ESSOX se specializuje na nabídku hlavních peněžních produktů – účelové a neúčelové půjčky, kreditní karty, nákupy na splátky). Dále poskytuje dotaci technologií pro obchodní společníky a hrazení skladů společníků. Společnost poskytuje i pojistku.

Essox půjčka

Půjčka Essox je peněžní výtvor, který nejen pro vás bude ideálním řešením. Jedná se o neúčelový hotovostní úvěr, ze kterého můžete hradit vše, dle libosti. S tímto úvěrem si lze vypůjčit obnos od 15 000 Kč do 200 000 Kč po dobu 6 – 84 měsíců a je vymezena pro podnikatele, nepodnikatele a fyzické osoby. Jistě uvítáte, že půjčka je osvobozena od poplatků za sjednání, měsíčních poplatků a obsahuje pojistku způsobilosti splácet úvěr bezplatně. Abyste úvěr dostali, postačí vám jen 2 doklady identity a ověření platu.

Další produkty společnosti Essox

Kromě Essox půjčky nabízí společnost i jiné produkty:

Financování automobilů

Tato eventualita umožňuje zakoupit moderní nebo starší auto o max. věku 11 let na úvěr či leasing. Je zcela na vás rozhodnout si, co je pro vás nejideálnější. Hrazení auta od Essox vám nabízí až 100% hodnoty vozu. Doba splácení se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Mezi klady patří snadné vyřízení pozitivního pojištění, okamžité sjednání, záruka konstantní výše splátek a eventualita vždy splatit úvěr předčasně. 

K podpisu listiny o financování automobilu je požadován občanský průkaz (platný), řidičské oprávnění, hlavní pracovní poměr a příp. předložit jiná fakta. Jestli jste společností nebo osobou výdělečně činnou (OSVČ) potřebujete ještě list živnostníka a vykonávání činnosti min. 3 měsíce (právnické osoby min. 1 rok).

Financování zboží a služeb

Dílo je vytyčeno k hrazení služeb a zboží ceněné od 20 000 Kč do 2 000 000 Kč (až 100% nákupní hodnoty) a doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 3 – 72 měsíců. K uzavření listiny potřebujete 2 doklady identity. Jednou z eventualit je předčasné splacení půjčky, záruka konstatní výše splátky a nulové poplatky. Zakoupit takto lze spotřebiče, nábytek, elektroniku, zahradní potřeby, zájezdy aj.

Kreditní karty

Firma Essox nabízí kreditní kartu s názvem Bonus Futuro a je jen pro elitní zákazníky firmy. Díky této kartě můžete čerpat finance bez úroků (po 40 dní) navíc (pokud obnos splatíte řádně). Kladem je, že po každém převodu kartou vám je doručena zpráva SMS zdarma – máte nepřetržité povědomí. 

Jestliže daný měsíc kartu použijete, zaplatíte za vedení účtu. Kreditní kartu lze použít také v cizině a máte možnost transakce financí z karty na obvyklý účet. Komponentem karty je pojištění způsobilosti splácet – ochrana i při ztrátě práce + lze si vybrat i dodatečná pojištění.

Pojištění

Pojistka firmy poskytuje k dotaci moderního nebo staršího auta, k nákupu na splátky, k úvěru také kreditní karty.

Essox nabízí tyto produkty:

• smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla: Povinný produkt – každý vlastník automobilu.

• havarijní pojištění: Pokrytí ztrát na vozidle při havárii, vandalismu nebo v případě přírodní katastrofy.

• pojištění schopnosti splácet splátky: Ochrana zákazníka před nenadálými životními situacemi způsobující problém s penězi – pracovní neschopnost po delší dobu, ztráta práce, postižení nebo smrt.

• doplňkové pojištění kreditních karet: 2 formy – Super Vega a Vega. Varianta Vega představuje pojistku nákupu za min. hodnotu s nabídkou vyrovnání potenciální odlišnosti, pojištění koupě zboží v situace násilného přepadeni nebo loupeže, pojištění bezrizikového převodu koupeného zboží do domu. S tímto pojištění dostanete finanční odškodnění v případě krádeže nebo použití mobilu, peníze dostanete na zpět při zcizení kreditní karty, finanční kompenzace za odcizené klíče nebo osobní dokumenty a vyplacena vám bude částka z bankomatu, která byla ztracená nebo uloupená.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama