-


Díky pojištění pilota získáte větší jistotu při létání

31.10. 2016 • Tipy a rady

Létání je jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy, což ovšem neznamená, že není spjato s žádnými riziky. Těch je naopak poměrně dost a v praxi jejich míra závisí na množství faktorů. Jednak na schopnostech a zkušenostech pilota, jakožto i na povětrnostních podmínkách a technickém stavu stroje. V každém případě však přijde vhod vhodně zvolené pojištění pilota, a to nejen v souvislosti s leteckou katastrofou. Poměrně nákladná může být i oprava menšího poškození způsobeného tvrdším přistáním nebo neopatrnou manipulací s přístroji.

Pojišťovny pružně reagují na potřeby všech klientů a stranou nezůstali ani piloti. Pojištění pilota je vhodné pro každého, kdo se létání věnuje jako žák, instruktor nebo pilot. Již samotné vědomí toho, že za vás pojišťovna uhradí případné škody způsobené na cizím stroji, vám dodá potřebné sebevědomí a zbaví zbytečného stresu.

Pojištění pilota je určeno lidem, kteří létají s vypůjčeným letounem, ale také pro instruktory a jejich žáky. Nejrizikovější skupinou jsou právě začátečníci.

Kvalitní pojištění s atraktivními parametry nabízí pojišťovna Ergo. Pojištěn pro piloty online se vztahuje na letouny, rotorová letadla (vrtulníky), kluzáky, ultralehké vrtulníky, ultralehké letouny a ultralehké motorové vírníky.

K výhodám pojištění pro piloty online od Ergo pojišťovny patří velký rozsah výše pojistného plnění (od 50 tis. do 600 tis. Kč), slevy za nalétané hodiny až do výše 20 %, celosvětová platnost a možnost sjednání přes internet s okamžitou platností. Smlouvu lze uzavřít na dobu určitou (3, 6 nebo 9 měsíců) i neurčitou s automatickým prodlužováním. Spoluúčast je vždy jednotná, a to ve výši 10 %.

Ergo je spolehlivá pojišťovna, která na trhu působí již od roku 1994 a nabízí široké spektrum pojistných produktů. V rámci mezinárodních přeletů vám přijde vhod také cestovní pojištění.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama