-


Americká hypotéka bez registru - recenze, diskuse

20.09. 2014 • Půjčky a hypotéky

Patříte mezi ty, kterým se pod pojmem hypotéka vybaví produkt komplikovaně opatřitelný? Nemusí tomu vždy tak být. Lehce dostupná je tzv. hypotéka americká. Pokud si ji opravdu chcete získat, zaměřte se na americkou hypotéku bez registru.

O americké hypotéce bez registru

Běžná hypotéka má stejný význam jako americká hypotéka bez registru tedy garance nemovitostí. Oproti běžné hypotéce si ovšem s hypotékou americkou vypůjčit nižší % z ceny (odhadní) nemovitosti  - cca 70 %. 

Jedná – li se navíc o produkty, které nevyžadují registr, suma je ještě nižší. Tuto americkou hypotéku bez registru můžete najít jen u nebankovních společností. Určité okolnosti individuálních poskytovatelů mohou být odlišného charakteru. Všeobecně je ale pravidlem, že se jedná o metodu vypůjčení vyšší sumy peněz, a to za předpokladu, že jste dříve řádně půjčky nespláceli, díky čemuž jste veden v registru dlužníků - nežádoucí zápis se mnohým poskytovatelům jeví jako motiv k odmítnutí. 

Protože je americká hypotéka bez registru lehce dosažitelná, částku z tohoto finančního produktu můžete eventuálně využít na nenadálé peněžní okolnosti (zabránění exekuce, dražby atp.). Finance z této půjčky lze využít všelijak. Název americká hypotéka je odvozen dle jejího zrodu. Jedná se o hypotéku neúčelovou a v dnešní době je i v ČR velice oblíbená. V primárním provedení ji mají v nabídce banky i společnosti nebankovní. Jde o produkty na hranici hypotéky a běžného spotřebního úvěru – obsahuje pozitiva obou.

Výhody americké hypotéky bez registru

• lehce dostupné: Jste – li zapsáni v registru dlužníků, hypotéku nedostanete tak snadno. Nezoufejte a směřujte svou pozornost konkrétně na hypotéku americkou bez registru dlužníků. 

• okamžité vyřízení: Vyřídit běžnou hypotéku  zabírá někdy příliš mnoho času, avšak americká hypotéka bez registru je vyřízena pohotově a bez dalších zdržení. Toto jistě uvítáte, jestliže pospícháte ohledně financí z hypotéky.

• minimum administrativy: Každý, kdo si někdy sjednával běžnou hypotéku ví, co času zabere vyřízení administrativních věcí. Sami užasnete, jak lze tento produkt snadno vyřídit po administrativní stránce.  

• žádost podaná online: Není třeba nikam chodit osobně – žádost lze předložit v podobě elektronického dokumentu, který vyplníte a odešlete. Dále se s vámi zkontaktuje pověřená osoba.

• finance na cokoli: Finance není nutné využít pouze na výdaje s bydlením, což je obrovskou výhodou amerických hypoték, tedy jejich neúčelovost.

Nevýhody americké hypotéky bez registru

Jednou z výhod amerických hypoték bez registru je jejich lehká dosažitelnost. Tato výhoda ovšem klade na žadatele o půjčku požadavky. Žadatel sám musí zvážit dle své stavu financí, jestli bude v budoucnosti způsobilý půjčku řádně splácet. 

Když si ji sjedná bez rozmyslu, bude mu nejspíš poskytnuta i tak, ale je možné, že se tím dostane do obřích finančních potíží. Tento typ hypotéky je spojován i s vyšším úrokem a zřizovatel vám zapůjčí nižší podíl z odhadu nemovitosti – ochrana proti vyššímu riziku nezpůsobilosti splátek.

Poskytovatelé americké hypotéky bez registru

Uveďme se nyní minimálně 3 nebankovní společnosti na našem trhu financí, které poskytují americkou hypotéku bez registru:

ACEMA Credit Czech

Nebankovní instituce Acema Credit Czech poskytuje zajištěné úvěry a na trhu je už 12 let. Tato společnost má vizi v orientaci na klienta, chování dle etiky, důvěra, upřímnost, týmového ducha, profesionální jednání, nadšení, aktivitu a především ve spokojenosti zákazníků. Americká hypotéka této instituce je poskytována na cokoliv. Nebankovní půjčky  se pohybují ve výši 100 000 Kč až do 5 mil. Kč až po dobu dvaceti let. 

Abyste si vyřídili tuto hypotéku, není potřeba ověření vašeho platu. Společnost Acema Credit Czech nemá ve své americké hypotéce žádné poplatky předem ani poplatky skryté. Velkým plusem se jeví, že předběžná doba vyřízení je v rozmezí několika desítek minut.

Vitacredit

Společnost VitaCredit je jednou z celkem známých poskytovatelů amerických hypoték bez registru. Finanční produkty poskytují od 50 000 Kč a výše až do 70% zastavované nemovitosti. Specifická částka se odvíjí od následných hledisek, ovšem i pro tuto instituci platí, že nabízí lehce dosažitelný produkt, díky němuž můžete vyřešit zástavy nebo exekuce. Splácet hypotéku můžete až po dobu deseti let. 

Sjednání americké hypotéky bez registru od této instituce trvá krátce a k jejímu vyřízení stačí předložit ověření příjmu za poslední 3 měsíce (příp.daňové přiznání), OP (občanský průkaz) a nemovitost, kterou jste schopen se zaručit.

WPB Capital

Pod názvem WPW Capital si představme spořitelní družstvo, které bylo založeno v roce 1999 (ovšem v té době pod jiným jménem). Také tato instituce vám může půjčit bez potřeby registru (od 2 mil. Kč; max. 70% ceny zastavené nemovitosti). Hypotéka má u WPB Capital dobu splatnosti 3 – 20 let.


sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • Doporučujeme navštívit finanční magazín GoldMag.cz, který vám poradí s osobními financemi a s tipy na půjčky.
  • Hledáte inzerci půjček? Vyzkoušejte trh půjček na Daki.cz, kde jsou stovky nabídek a poptávek peněz.
  • Vema je komplexní HR systém vhodný pro malé i velké firmy.
  • Chcete si zjednodušit řízení projektů? Vyzkoušejte CRM systém eWay-CRM.
Kontakt a reklama